5 فعالیت برای هنگامی که ازدواجتان خسته کننده بنظر می رسد

دیدگاه : 0 دیدگاه

روزهای آغازین ازدواجتان را به یاد دارید؟ همه چیز جدید و هیجان انگیز بود و رابطه شما پر از سرگرمی و ارتباط بود. مکالمات راحت شروع می‌شدند و به طور طبیعی جریان داشتند. جایی در طول راه، زندگی اتفاق افتاد و جدید، دیگر خیلی جدید نبود، و هیجان انگیز کمتر هیجان انگیز شد. و به آرامی احساس می‌کنید ازدواج حوصله سر بری داشته‌اید.

متاسفانه، احساس خسته کننده بودن می‌تواند ازدواج را به مسیر تاریک دعوا، تصمیمات بد و حتی طلاق هدایت کند. این به شما بستگی دارد که نشانه‌ها را ببینید، اقدام کنید و همه چیز را هیجان‌انگیزتر کنید. در اینجا 5 فعالیت وجود دارد که باید انجام دهید زمانی که ازدواج شما حوصله سر بر شده است.

1. از خودتان بپرسید که چرا احساس می‌کنید حوصله تان سر رفته است.

راه “با شخص اشتباهی ازدواج کرده‌اید” را نروید. در عوض، برای ارزیابی خود وقت بگذارید و شاید ببینید که این نیز فصلی از زندگی است که از ان عبور می‌کنید. از حرفه شما تا ارمان های شخصی، شاید زندگی آن‌طور که انتظار داشتید پیش نرفته باشد. شاید به این دلیل است که زندگی شما عادی و کسل کننده شده است. یا شاید شما متوجه نعمت‌هایی که در مقابل شما هستند نیستید. در هر صورت، مهم است که سعی نکنید به سادگی این احساس را برطرف کنید، بلکه دلیل احساسات خود را در نظر بگیرید.

2. مسئولیت تغییر را بپذیرید.

اکنون که مسائل مربوط به اینکه چرا ازدواج شما قدیمی شده است را ارزیابی کرده‌اید، ممکن است زمان تغییر باشد. این می‌تواند به سادگی گرفتن یک پرستار بچه و بیرون رفتن برای شام به عنوان یک زن و شوهر، یک سفر یک روزه سریع در شهر شما یا حتی تعطیلات آخر هفته باشد. وظیفه خود را این قرار دهید که خارج از جعبه فکر کنید، از حالت عادی خارج شوید و اطمینان حاصل کنید که ازدواج شما خسته کننده نیست.

3. در نظر بگیرید قبلاً که حوصله تان سر نرفته بود چه می‌کردید.

هنگامی که ازدواج کردید، احتمالاً در مکالمه تماس چشمی برقرار کردید و روی یکدیگر تمرکز کردید. آیا کافی شاپ یا رستوران مورد علاقه‌ای داشتید که تمام وقت به آن می‌رفتید؟ گاهی اوقات آشنایی باید دوباره بررسی شود. یک چیز قدرتمند وجود دارد که اتفاق می‌افتد زمانی که ما در خط حافظه راه می‌رویم. احساسات و داستان‌هایی وجود دارد که فقط شما با هم به اشتراک می‌گذارید. استفاده از این تجربیات و احساسات خسته کننده نخواهد بود.

4. خودجوش باشید.

از آنچه که هر روز انجام می‌دهید، خارج شوید. اگر معمولاً در خانه غذا می‌خورید، سعی کنید برای شام غذا سفارش دهید و آن را به سبک پیک نیک در پارک محلی خود بخورید. اگر از روال روزمره خود خسته شده‌اید، روال را تغییر دهید. و شما این کار را زمانی انجام می‌دهید که تصمیم بگیرید خودجوش باشید.

5. یک عادت جدید را با هم شروع کنید.

برای نداشتن یک ازدواج خسته کننده، ممکن است زمان انجام کاری هیجان انگیز با هم باشد. این می‌تواند به معنای بیرون رفتن برای ناهار با هم یک بار در هفته، یا تصمیم گیری برای تغییر یک روز در هفته با چیزی خاص مانند دوشنبه میلک شیک باشد. این ممکن است به معنای شرکت در یک کلاس مربوط به چیزی که برای هر دو شما جالب است باشد. نکته این است که با هم رشد کنیم و یاد بگیریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *