چگونه با خود برتر ارتباط برقرار کنیم؟

دیدگاه : 0 دیدگاه

آیا تا به حال احساس کرده‌اید که دارای ارزشی خیلی بیشتر از فعالیت‌ها و زندگی فعلی خود هستید؟ آیا تا به حال این احساس را داشته‌اید که در درون شما موجودی نورانی و قدرتمند وجود دارد؟ که هدف عمیق‌تری داشته‌اید؟ اگر چنین است، پس شما از خود برترتان آگاه هستید! با اتصال مجدد با خود برتر / واقعی خود، شادی، خوشحالی، صلح و بازدهی بیشتری را تجربه خواهید کرد!

در اینجا به برخی قدم‌ها برای رسیدن به خود برتر اشاره می‌کنیم:

خودتان و دیگران را ببخشید

گذشته را نگه ندارید. درک کنید که شما مجبور نیستید “ببخشید و فراموش کنید”. شما هنوز هم می‌توانید تصدیق کنید که شما یا شخص دیگری کاری “اشتباه” انجام داده در حالی که در عین حال بخشنده هستید.

یک ارزیابی 7 روزه انجام دهید

هر بار که درگیر عادت‌های بد و انرژی منفی می‌شوید (مانند خشم، شک، ترس، نگرانی، دلسردی و غیره) در پایان ارزیابی، انچه را که بدترین عادت و حرکت خود می‌دانید، فهرست کنید. سپس تصمیم بگیرید که یک به یک انها را دنبال کنید و بر انها غلبه کنید. اگاهی موجب شروع خنثی سازی می‌شود – قصد، عزم و تمرکز راه حل رفع عادت‌های بد و حرکات منفی است.

شناسایی و خلاص شدن از باورهای محدود

همه ما باورهای محدود کننده و نادرستی را در طول راه انتخاب می‌کنیم که ما را از همه چیزهایی که می‌توانیم باشیم دور نگه می‌دارد. این باورها حتی می‌توانند باعث درد و رنج شوند. تصمیم بگیرید که واقعاً به چیزهایی اعتقاد دارید و چرا این باور را دارید. درک کنید که هیچ چیزی شما را مجبور نمی‌کند که چیزی را باور کنید و این باورها بخشی از آن چیزی نیستند که واقعاً هستید! تصمیم بگیرید که ذهن خود را باز نگه دارید و بدانید که باورهای محدود کننده شما را از ارتباط کامل با خود واقعی باز می‌دارد. به وضوح ببینید که باورهای غلط شما را از تجربه تمام خوبی‌های زندگی و همچنین مقابله با رنج و احساس مبارزه در زندگی محروم می‌کند. تصمیم بگیرید که آنها را رها کنید!

حرکت مثبت ایجاد کنید

توسعه و حفظ حرکت مثبت در مسیر معنوی ضروری است و به شما کمک می‌کند تا به طور کامل با خود برتر ارتباط برقرار کنید. هر روز بر روی یک حرکت مثبت که می‌خواهید روی آن کار کنید تمرکز کنید و متعهد شوید که آن را به روز خود اضافه کنید. به عنوان مثال: حفظ هماهنگی خود، شادی بیشتر، کمک به دیگران و غیره.

هر روز را با قدردانی پر کنید

همان‌طور که روز خود را می‌گذرید، به طور منظم سپاسگزاری خود را برای هر چیزی که می‌توانید فکر کنید ابراز کنید. روز فوق‌العاده، گل‌های زیبا، آفتاب، همسر خود، لبخند بر روی صورت فرزند خود، سلامت خانواده خود و غیره. اجازه دهید قدردانی قلب شما را پر کند و شما شگفت زده خواهید شد وقتی ببینید چه تفاوتی ایجاد خواهد کرد! شکرگزاری دری را به سوی خود واقعی شما باز می‌کند.

رها کردن

درک کنید که ما نمی‌توانیم همه اتفاقات و حوادث زندگی خود را کنترل کنیم. گاهی اوقات لازم است “رها کنید و به خدا بسپارید”. رها کردن شامل تسلیم خود (و نفس شما!) به یک نیروی بالاتر است و نفس به هیچ وجه این را دوست ندارد. همان‌طور که بیشتر و بیشتر به خود برتر متصل می‌شوید، تسلیم شدن و رها کردن کمتر دشوار می‌شود. رها کردن همچنین به معنای تسلیم ترس‌ها، نگرانی‌ها و ناامنی‌ها و اعتماد به خدا / جهانی است که همه چیز را درست خواهد کرد.

مدیتیشن

مدیتیشن در مسیر معنوی ضروری است. اگر می‌خواهید با خود برتر ارتباط برقرار کنید، باید بتوانید ذهن را از طریق مدیتیشن متمرکز کنید. از طریق این آرامش درونی، می‌توانید یاد بگیرید که به “صدای حاضر و کوچک درون” خود برتر گوش دهید. مدیتیشن یک کلید است که می‌تواند درب را به ادراک بالاتر باز کند! از طریق آرام کردن ذهن و تمرکز، اجازه خواهید داد که خرد ذاتی خود را به آگاهی خود جریان دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *